У Львові відзначають День захисника України. Програма заходів

14 жовтня Львовом пройде «Марш захисників України» за участі 1200 військових та 55 одиниць техніки, пише Tvoemisto.tv.

З 12 по 14 жовтня у Львові та в області триватимуть відзначення 76-тої річниці створення Української повстанської армії та День захисника України. У межах цього відбудетсья низка заходів та подій, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Так, у програмі заходів заплановано проведення молебню за Україну в усіх храмах області, освячення «Будинку воїна» на вул. Короленка,1 у Львові, встановлення пам’ятного каменю на місці майбутнього пам’ятника Петру Сагайдачному на території Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного тощо.

«До програми ми старались залучити якомога більше мешканців області різних поколінь, адже ці дати мають бути гідно відзначені», – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігії ЛОДА Мирослава Туркало.

Кульмінацією відзначення стане «Марш захисників України». Окрім того, відбудеться перепоховання воїнів УПА на Меморіалі невідомому вояку УПА Личаківського кладовища, експонування військової техніки та зброї на площі перед пам’ятником Т. Шевченку, а також театралізоване військово-історичне дійство «Бій відділів УПА проти німецького «Вермахту» та підрозділів військ НКВД СССР» у парку «На валах».

Повна програма

14 жовтня

07.00 – 12.00 – Молебень за Україну у всіх храмах області

09.00 – 10.00 – Молитва за Україну та її захисників у храмі Святих верховних апостолів Петра і Павла УГКЦ

11.00-11.45 – Перепоховання воїнів УПА на Меморіалі невідомому вояку УПА Личаківського кладовища

11.50 –12.35 – Молитва за полеглих Захисників України (Личаківський цвинтар)

12.00 – Експонування військової техніки та зброї на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку впродовж дня

14.00 –15.30 – Складання Урочистої Клятви ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. «Марш захисників України» проспектом Свободи міста Львова: задіяні понад 1200 військовослужбовців зі всієї Львівщини, учасники АТО та ООС, ветерани УПА волонтери, реконструктори в одностроях УПА та козацькі громадські організації. Завершить Марш Захисників України проїзд колони в 55 одиниць техніки та озброєння

16.00 –17.00 – Підняття синьо-жовтого та червоно-чорного прапорів, проведення мистецького дійства на площі біля пам’ятника Воїнам, що віддали свої життя за Батьківщину (Клепарівська, 30а)

16.00 –17.00 – Театралізоване військово-історичне дійство «Бій відділів УПА проти німецького «Вермахту» та підрозділів військ НКВД СССР» у парку «На валах» (вул. Винниченка, 16-18)

18.00 – Проект «РемінісценціїUA. ІСТОРІЯ ПРАВДИ» у смт. Дашава Стрийського району.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.