п`ятниця, 22 вересня

У Львові відновили роботу усіх продовольчих ринків

У місті відкрили усі 25 базарів

У п’ятницю, першого травня, всі продовольчі ринки Львова відновили роботу. Відтак торгові майданчики працюватимуть за новими правилами. Працівники, продавці та відвідувачі ринків заходитимуть лише в масках, на кожному вході мають бути антисептики, відстань між робочими місцями продавців — щонайменше 3 метри. Що ж до покупців, то їх запускатимуть по черзі. Максимальна кількість відвідувачів — не більше, ніж один на 10 квадратних метрів площі, пише zaxid.net.

До прийому відвідувачів уже готуються на «Галицькому ринку». Тут вранці ще готувалися до прийому покупців, людей обіцяють запускати по 10-12.

«Ми прибирали, малювали, підготовлювали всі речі: робили такі санітарні прибирання. І ми вирішили, що сьогодні відкриємо ринок для того, щоб люди мали можливість придбати собі продуктів», — розповідає директор «Галицького ринку» Юрій Путас.

Упродовж останніх днів до відкриття ринку готувалися й продавці. «Ну, ми ще вчора готувалися. Отак, щоб то було все готово. Перше — то має бути захист від людей, і дезінфектор. Ну, а так — рукавички і маска», — розповідає продавчиня Марія.
Покупці ще зранку чекають на відкриття ринків.

«Правильно, що відкрили. А чим ринок гірший від «Епіцентру»? Тут перед Великодніми святами було відкрито, то запускали по одному. Тут було дуже строго», — розповідає покупець Михайло.

Обмеження та строгі правила на ринку має контролювати адміністрація, на території перебувають і правоохоронці, які пильнують за правилами карантину.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.