Понеділок, 5 грудня

У Львові відновили частину Митрополичих садів. Фото

Нещодавно відбулось відкриття відновленої верхньої частини Митрополичих садів.

У верхній частині Митрополичих садів виклали бруківку, відновили зелені насадження, висадили газони, облаштували полив, – інформує прес-служба Львівської міської ради.

u-lvovi-vidnovili-chastinu-mitropolichih-sadiv

«Це початок великого проекту – відновлення цілого Святоюрського комплексу, – розповів отець Тарас Милян, керівник «Фундації Духовного Відродження». – Хочемо зробити громадський простір, можливо, сад Митрополита Шептицького, щоб львів’яни також могли до цього долучитись, висадити родинні дерева. Митрополичі сади відігравали дуже важливу роль. Хочемо, щоб і зараз ці сади стали місцем зустрічі».

Читайте також: Митрополичі сади у Львові: чи здійсниться мрія Андрея Шептицького?

Як зазначав раніше о.Тарас Милян, зараз Церква намагається всіляко опікуватися приватними Митрополичими садами, скошуючи траву, доглядаючи за деревами та квітами. Ця територія відкрита для відвідувачів лише у рамках певних подій, адже є, по суті, приватною територією, де живе митрополит. Занедбана територія за муром – теж Митрополичі сади, але вона наразі у комунальній власності.

sad-mitropolita-sheptitskogo

sad-mitropolita-sheptitskogo2

sad-mitropolita-sheptitskogo3

Довідка. На території Святоюрської гори у Львові знаходяться унікальні Митрополичі сади, невелика частина яких є приватною територією, що належить церкві святого Юра. Решта – занедбана комунальна ділянка, більшість площі якої належить місту. Територія, до якої входить Святоюрська гора з садами, належить до спадщини ЮНЕСКО.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.