У Львові відкрився перший фастфуд відомої мережі KFC

Наразі ресторан працює лише на доставку страв через онлайн-сервіси

У Львові розпочав роботу перший в місті ресторан міжнародної мережі KFC. Проте через карантин заклад не приймає відвідувачів і працює лише на доставку їжу за допомогою сервісів Raketa і Glovo, пише zaxid.net.

Фастфуд розташований на проспекті Свободи, 19, однак наразі через карантинні обмеження потрапити до нього неможливо – ресторан продає свої страви лише через сервіси з доставки продуктів Raketa та Glovo. Найближчим часом менеджери KFC обіцяють запровадити послугу самовивозу замовлень безпосередньо з ресторану.

Як писав ZAXID.NET раніше, ресторан KFC у Львові за франшизою відкрила харківська компанія «ДТС-Харків». Спочатку представники компанії повідомляли, що заклад мав запрацювати у березні, проте через карантин відкриття відтермінували.

Нагадаємо, Kentucky Fried Chicken (KFC) – це заснована у 1952 році американська мережа фастфудів, що об’єднує понад 25 тис. закладів по усьому світу. KFC є третьою в світі мережею ресторанів швидкого харчування після Subway (понад 35 тис. закладів) і McDonald’s (майже 34 тис.). Експерти ринку часто називають KFC основним конкурентом McDonald’s в Україні, частку якого оцінюють в близько 30% від всього ринку місцевих фастфудів.

Фастфуди KFC працюють у Києві, Дніпрі, Сумах, Харкові та Павлограді Дніпропетровської області. Однак у Львові досі не було жодного закладу KFC. Загалом з 2012 року в Україні відкрили вже 30 ресторанів KFC.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.