У Львові відкриють піцерію, де працюватимуть ветерани АТО

Троє ветеранів АТО відкриють на вулиці Дорошенка у Львові піцерію в стилі military.

піца

Заснувати нову піцерію вирішили троє ветеранів, які у вересні 2016-го року повернулися з війни: Олена Трегубенко, Юрій Антонов (позивний Шуруп) та Остап Проць (позивний Бендер). Ідея створення закладу полягає в допомозі ветеранам знайти місце, де вони будуть почуватися «своїми» та зможуть отримувати стабільну та достойну зарплатню.

Як розповіла в коментарі Tvoemisto.tv Олена Трегубенко, у багатьох ветеранів АТО є проблеми з адаптацією після війни, а також з працевлаштуванням. Створювати заклад засновники будуть за власні кошти, а також із допомогою своїх знайомих.

Вона додала, що це не перша піцерія з ідеєю працевлаштування колишніх бійців АТО. Подібний заклад спершу відкрили в Києві, потім – у Трускавці та Дніпрі. Окрім того, незабаром з’явиться схожий заклад в Івано-Франківську: там готуватимуть грузинську випічку.

У Львові Піцерія ветеранів буде на вулиці Дорошенка, 7 – одразу біля трамвайної зупинки. Точної назви заклад ще не має, але відомо, що відкриють його у травні. У планах – зробити тематичний мурал на фасаді. Також хочуть збудувати літню терасу. Інтер’єр закладу буде в стилі military.

Приміщення, де буде заклад (фото: Facebook/Елена Трегубенко)

Приміщення, де буде заклад
(фото: Facebook/Елена Трегубенко)

«Хочеться, щоб інтер’єр не був скопійований із усім відомої «Криївки», але й одночасно, щоб не нагадував ветеранам бліндажі, – зазначила Олена Трегубенко. – Ми хочемо, щоб тут можна було відпочити, відчути атмосферу гордості за країну і людей, які стали на її захист. Ми не скорились і дали відпір окупантові. Є за що гордитись!»

Зараз засновники шукають працівників для майбутнього закладу. Як пише Олена Трегубенко на своїй сторінці у Facebook, потрібен бармен, офіціанти та кухарі (можна без досвіду роботи, але з великим бажанням працювати). Також потрібна допомога з ремонтом та деталями інтер’єру.

Із запитаннями та пропозиціями просять звертатися за телефонами:
+380671945580 – Юрій («Шуруп»),
+380504813276, +380676122012 – Олена («Лена»).

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.