У Львові відкрили оновлений «Шувар»

1 грудня відбулося урочисте відкриття оновленого торгового комплексу ТзОВ «Шувар», що знаходиться за адресою: просп. Червоної Калини, 36. 

Шувар

Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

«Це подія для міста, це подія для нас всіх. Це та маленька ластівка, яка показує, як змінюється Україна, яка показує, як змінюється наше місто. Це той приклад, коли умови праці, які вони були, стають європейськими. Коли люди на холоді раніше продавали і купували, тепер вони це можуть робити в інших умовах. Я, насправді, дуже дякую за те, що ви фактично одними із перших у Львові, якщо не перші, завжди це робите, показуєте цей добрий приклад», – зазначив Генадій Васьків, заступник міського голови з фінансово-економічних питань.

Шувар

«Відкриваємо 7200 кв. м. нових торгових площ. Підписано 122 угоди. Створено близько 500 робочих місць. Щоб розпочати будівництво ТзОВ «Шувар» довелось демонтувати застарілий міні-ринок. «Шувар» в міському конкурсі «Обличчя міста – 2017» отримав нагороду в номінації «Львів – роботодавець» за створення сприятливого клімату для розвитку малого бізнесу на підприємствах групи компаній «Шувар», – розповідають організатори.

ТзОВ «Шувар» трансформував роздрібні ринки у великий торговий центр, при цьому зберігши продовольчий ринок і промислову зону та утворивши паркозону площею 2 000 м кв.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.