У Львові відкрили для проїзду вул. Богданівську

Сьогодні, 29 грудня, для проїзду після ремонту відкрили вулицю Богданівську у Львові. На 99% уже готовий і шляхопровід на Городоцькій. А одразу на початку наступного року в середині січня пустять рух вулицею Мечникова.

На Городоцькій за два дні до Нового року кипить робота. До здачі в експлуатацію відновленого і розширеного моста лишилось тільки нанести розмітку і встановити відбійники.

«Опори робимо бічні і все», ― кажуть майстри.

У Ратуші оптимізм ремонтників поділяють, втім поспішати зі здачею конче до Нового року не хочуть. Підрядники вже і так протермінували графіки. Відтак здачу довелося посунули на понад 2 місяці.

«Нас дуже підвів виконавець-генпідрядник ТОВ «Західтрансбуд». В нього постійні проблеми і затримки. Ми, що могли, робили, нам не вистачило 3-4 днів гарної погоди», ― каже керівник департаменту житлового господарства Сергій Бабак.

На будмайданчику вулиці Мечнікова також жваво. Тут перевірені компаньйони міста з «Онур» причепурюють один із наймасштабніших ремонтів не тільки цього року

«Цей колектор по складності другий об’єкт за весь період, що ми працюємо у Львові. Перший: вулиця Стуса, де так само дуже серйозно колектор будувався і відкритим, і підземним методом. Мечнікова – друге», ― розповів у коментарі Головним новинам Львова інженер компанії «Онур» Олександр Добоні.

Пускати транспортні потоки по Мечнікова будуть у два етапи. До Різдва відкриють ділянку до Некрасова. А за тиждень заберуть і парапети на роздоріжжі з Личаківською. Трамваї поки що не будуть їздити.

«До середини січня всі роботи по дорожній частині мають бути завершені. Колії мають бути влаштовані, бруківка має бути покладена, так само тротуари мають бути завершені», ― додає головний інженер компанії «Онур» Олександр Добоні.

Сьогодні пообіді тестово відкрили і частину вулиці Богданівської. Машини поїхали, але в 2017-му по весні ще постелять останній шар асфальту.

«Стане легше, то 100%. Що їхати кругом, а що по тій дорозі», ― кажуть львівські водії.

Тож кермувальники певні: вулиці міста розвантажаться, особливо центральна частина.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.