У Львові відбувся перший марш за права тварин (фоторепортаж)

У неділю, 15 жовтня, у Львові відбувся марш за права тварин. Акція є частиною всеукраїнської ініціативи, що має на меті привернути увагу українців до проблем гуманного поводження з тваринами.

У Львові відбувся перший марш за права тварин

Львів’яни, що вийшли на марш, вимагали заборону використання тварин у цирках та сфері розваг, а також закликали впровадити дієві механізми боротьби із жорстоким поводженням з тваринами, пише zaxid.net.

У Львові відбувся перший марш за права тварин

Марш розпочався на площі перед Оперним театром. Учасники пройшлись проспектом Свободи, площею Галицькою, вулицями Підвальною та Руською, завершивши свою ходу на площі Ринок перед ратушею. Чимало активістів взяли із собою на марш своїх домашніх тварин. За різними оцінками, участь у марші взяло близько 400-500 осіб.

У Львові відбувся перший марш за права тварин

Аналогічні акції пройшли у цей день в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Івано-Франківську, Тернополі, Кропивницькому, Рівному, Ужгороді, Миколаєві, Запоріжжі.

У Львові відбувся перший марш за права тваринУ Львові відбувся перший марш за права тварин

У Львові відбувся перший марш за права тваринУ Львові відбувся перший марш за права тваринУ Львові відбувся перший марш за права тваринфото Павла Паламарчука, ZAXID.NET

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.