У Львові відбудуться змагання з гірського спортивного туризму

1190954333593Львівська федерація спортивного туризму, за підтримки управління  молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради запрошує взяти участь у змаганнях зі спортивного гірського туризму. Змагання відбудуться з 2 по 4 вересня на Чатових скелях поблизу Львова. Запрошують усіх львів’ян до участі.

 Змагання відбуватимуться   на дистанціях другого і  четвертого класів у двох видах програми: «Гірські перешкоди» – особисті змагання чоловіків та жінок, і «Рятувальні технічні прийоми» – змагання зв’язок. Склад команди – 2 особи.Як зазначають організатори, на  учасників  та гостей змагань очікує досить цікава програма. Зокрема, 3 вересня (субота): о 9:00 – майстер-клас від львівських слеклайнерів  (стрибки та ходіння по стропі); об 11:00 – лекція від інструкторів, як правильно організувати похід (спорядження, ліки, їжа, безпека); з 15:00 – запрошують завітати ветеранів спортивного гірського туризму Львівщини.

Для ветеранів у програмі заходу передбачені: перегляд старих кінофільмів і слайд-фільмів; обмін спогадами про гірські походи; традиційне туристське вогнище, гітара, пісні і просто теплі зустрічі зі старими друзями.

Організатори просять взяти з собою фотографії і звіти з гірських походів, довідки за пройдені походи.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: