Понеділок, 22 липня

У Львові відбудеться Всеукраїнський форум «Lviv Smart City Day»

Smart City Lviv (1)26 листопада у Львові відбудеться Всеукраїнський форум «Lviv Smart City Day», який збере активних містян, представників влади, освіти і технологічних компаній, щоб зробити управління у місті більш ефективним.

 

Форум організовує Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) спільно з «Креативним кварталом».

 

  • Коли у Львові запровадять систему комфортного міського транспорту та розумного паркування?
  • Як зменшити свій величезний чек за електроенергію вдвічі вже цієї осені?
  • Що таке безпека даних?
  • Якою може бути інноваційна освіта для дітей і дорослих?
  • Яким чином впроваджуватиметься міське електронне урядування?

 

Відповіді на ці та інші актуальні питання охочі зможуть почути на панельних дискусіях Форуму, учасниками яких стануть громадські активісти, працівники міської ради, представники бізнесу і ті, чия діяльність впливає на впровадження Smart City у Львові.

 

«Насамперед нам цікаві прості і фундаментальні рішення: як зробити життя мешканців міста кращим, об’єднавши традиційні методи міського управління з інноваціями, і не лише в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), – коментує  Ілля Кенігштейн, один із ініціаторів “Lviv Smart City Day”, засновник та СЕО “Креативного кварталу”. – У нашому розумінні Smart City– це не “цифровий цвинтар”, а місто, в якому інвестиції скеровують перш за все у людський і соціальний капітал, а потім вже в ЖКГ, транспорт та ІКТ».

 

За словами Іллі Кенігштейна, розумне місто – це система, яка інтегрує розумну економіку, розумне управління, розумну мобільність, розумне середовище і розумних людей в рамки єдиного міського простору. «Якщо оцінювати Львів за рівнем активної участі громадян у розвитку власного міста, то його вже можна назвати smart. Тут живе багато активних і небайдужих людей. Залишається додати до цього лише трохи технологій, про що ми і поговоримо на Форумі», – додає Ілля.

 

На Форумі працюватиме шість панелей: Safe CitySmart MobilitySmart EducationSmart EnergyEHealth, Creative Hubs.

 

«Новий підхід до управління містом та вирішення проблем має меті спростити життя мешканців і заощадити місту чимало коштів, – наголошує Софія Опацька, декан Львівської бізнес-школи УКУ, співорганізатор Форуму. – Система Smart City функціонує у багатьох містах світу: у Дубліні, Нью-Йорку, Барселоні, Пекіні та ін., і кожне має власну модель того, як ця система працює. Львів також має усі шанси прогресувати у напрямку розумного міста. І ще одним кроком у цьому русі стане Всеукраїнський форумLviv Smart City Day».

 

За результатами Форуму, організатори підготують action-list для Львівської міської ради з усіма рекомендаціями та напрацюваннями щодо покращення системи Smart City у місті.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.