Вівторок, 23 квітня

У Львові відбудеться традиційне «Свято хліба»

4_7Музей народної архітектури та побуту у Львові, Громадська організація «Гільдія приватних пекарів та кондитерів Львівської області», Громадська організація «Обереги» запрошують львів’ян та гостей міста  на  щорічне «Свято хліба». Захід відбудеться 11 вересня у Музеї народної архітектури та побуту у Львові «Шевченківський гай».

 «Свято хліба» має свої традиції, шанувальників. За десять років свято стало популярним не лише у Львові і області, а й за їх межами. Основною метою заходу є вшанування професії хлібороба, пекаря, відродження традицій випікання хліба.У програмі свята передбачена концертна програма, до участі в якій будуть запрошені популярні виконавці, фольклорні, музичні, танцювальні колективи, дитячі гурти. Також плануються різні атракції, майстер-класи, дегустації новинок, виставка-ярмарок хлібобулочної, кондитерської та молочної   продукції,  різноманітні приємні несподіванки, конкурси, учасникам та переможцям  яких передбачені щедрі призи.

Усіх запрошують насолодитися смаком свіжоспечених хлібів, калачів, короваїв, кренделиків, паляниць, плетінок, усього смачного та корисного, що виготовили українські пекарі із щедрих дарів української землі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.