У Львові в перший день продажу розкупили понад 1000 транспортних карток «ЛеоКарт»

У Львові 15 листопада, перший день продажу загальних транспортних карток «ЛеоКарт», мешканці придбали 1 тис. 48 таких карток. Користуватися ними можна буде з 11 грудня, коли в місті запровадять безготівкову оплату проїзду в усіх видах транспорту. До цього часу користуватися такою карткою пасажирам не рекомендують.

Джерело: ZAHID.NET.
У Львові в перший день продажу розкупили понад 1000 транспортних карток «ЛеоКарт»

Як розповів керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило, продаж «ЛеоКарт» відкрили за місяць до запуску безготівкової оплати проїзду в усіх видах транспорту, щоб люди могли підготуватися та придбати собі таку картку.

«Користуватися загальною «ЛеоКарт» можна буде після повноцінного запуску безготівкової оплати та дії єдиних тарифів на проїзд в автобусах, трамваях та тролейбусах. Саме з 11 грудня ця картка буде найзручнішим та найдешевшим способом оплати в транспорті. До цього часу ми не рекомендуємо використовувати таку картку, бо до 11 грудня вона не є підставою для проїзду. Водночас, при валідації кошти з рахунку «ЛеоКарт» будуть списані», – зазначив Олег Забарило.

Також посадовець пояснив, яку суму має заплатити людина, аби придбати загальну транспортну картку «ЛеоКарт».

«Щоб купити загальну транспортну картку «ЛеоКарт», пасажир має оплати вартість пластикової картки – носія квитка. Ця суму затверджена рішенням виконкому і складає 60 грн. Також необхідно внести депозит у розмірі 10 грн – ця сума залишається на балансі картки і дає можливість пасажиру, навіть при нульовому балансі, здійснити одну резервну поїздку. Далі пасажир поповнює баланс картки – від 1 гривні і більше. Однак, ми рекомендуємо поповнювати картку на суму не меншу, ніж вартість однієї поїздки. Комісійний збір, незалежно від способу чи суми поповнення картки, з пасажира не стягується», – розповів Олег Забарило.

На сьогодні купити загальні транспортні картки «ЛеоКарт» та поповнити їх баланс можна у 43 пунктах на основних зупинках громадського транспорту. Йдеться про 35 кіосків «Інтерпрес» та вісім терміналів EasyPay, що облаштовані відповідними диспенсерами.

Мережа пунктів продажу/поповнення транспортних карток розширюватиметься. Переглянути актуальні локації можна тут.

Нагадаємо, у Львові з 11 грудня безготівкова оплата проїзду стане доступною на усіх міських маршрутах. Безготівково за проїзд можна буде оплатити банківською картою чи пристроєм з NFC та транспортною карткою «ЛеоКарт». Також залишається можливість оплати готівкою у водія, але цей варіант буде найдорожчим для пасажира.

З дня впровадження безготівкової оплати проїзду в усьому громадському транспорті право на пільговий проїзд надаватиметься виключно за наявності персоналізованої транспортної картки «ЛеоКарт».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.