У Львові в парку під час прогулянки з песиком на літню жінку впало дерево

Інцидент трапився у Стрийському парку. Жінка від удару отримала травму хребта і наразі перебуває у лікарні.

Про це “Еспресо.Захід” повідомили у пресслужбі 1 ТМО.

У Львові до лікарні госпіталізували літню жінку, на яку в парку впало дерево. Як розповіла донька Христина, мама гуляла з песиком, хотіла сфотографувати ялинки і почула тріск дерева. У цей момент на неї впала велика гілка.

“Мама впала на землю і відчула біль у попереку, – розповідає донька. – Працівники парку замість того, щоб надати допомогу, прибігли з пилою і почали розпилювати дерево, щоб швиденько це дерево забрати. Крім того, ще й штуркали маму і вимагати швидко підніматися, а не лежати”.

Від удару жінка отримала травму хребта і нині дотримується ліжкового режиму

Жінку госпіталізували до лікарні, де виявили травму хребта. Завідувач відділення нейрохірургії 8-ї клінічної лікарні першого ТМО Остап Грищук каже, жінка має переломи, але, на щастя, вони не ускладнені.

“Пацієнтка з травмою хребта, з травмою хребців, з компресійними переломами,  – зазначає Остап Грищук. – Пацієнтка однозначно повинна дотримуватися ліжкового режиму. На щастя, ці переломи не ускладнені, тобто функція структур  центральної нервової системи не порушена. Наразі з’ясовуємо міцність кісток і залежно від тих обстежень будемо пропонувати тип лікування”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.