У Львові учні 5-11 класів йдуть вчитися онлайн

Штаб із протидії Covid-19 у Львові рекомендує із понеділка, 24 січня, перевести 5-11 класи на дистанційне навчання. Про це сьогодні на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Ми будемо пропонувати завтра на комісію ТЕБ і НС перехід з понеділка на два тижні на дистанційне навчання учнів старшої школи. Також пропонуємо перевести на дистанційку секції, гуртки, мистецькі школи. Крім того, ми звернемося до організаторів масштабних подій у Львові, щоб вони за можливості перенесли свої заходи», – повідомив Андрій Москаленко.

За словами керівниці управління освіти ЛМР Лесі Васюти, у Львові уже зафіксували станом на 20 січня 301 випадок коронавірусу в учнів, і 208 у педагогів. Деякі класи уже перейшли на самоізоляцію.

Також, за словами Андрія Москаленка, є збільшення захворюваності по інших категоріях. Зокрема, близько 10% водіїв громадського транспорту мають підтверджений діагноз Covid-19, 8% працівників комунальної сфери, є на деяких підприємствах цей відсоток становить від 30% до 40%.

Додамо, що обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні 19 січня також прийняла рішення про необхідність переходу на дистанційне навчання учнів 5-11 класів. 

Нагадаємо, через спалах коронавірусу на Прикарпатті вводять локдаун. Львівщина наразі на другому місці за захворюваністю серед областей. Через збільшення кількості хворих із коронавірусом Львівщина переходить у помаранчеву зону карантину.

Христина Гоголь

Відео Дар’ї Кучер

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.