У Львові учасників АТО запрошують знайти себе

Громадське об’єднання “Свербивус” запрошує волонтерів та психологів долучитись до організації п’ятиденної рекреаційної програми “Genesis”, що відбудеться в першій половині грудня. Основна мета програми – допомогти учасникам АТО адаптуватись до умов мирного життя, відпочити та просто перевести подих.

“Genesis” – це рекреаційна програма для тих, хто брав участь в АТО та повернулися додому. В першу чергу такі люди потребують спокою та можливості зібратись із думками. Мета програми “Genesis” – дати їм цей простір для роздумів та пошуку себе. Також запрошуємо до співпраці волонтерів та психологів, адже хочемо не тільки організувати комфортний відпочинок, а й наповнити його корисними дозвіллям”, – розповів Володимир Луценко, координатор програми від громадського об’єднання “Свербивус”.

Програма “Genesis” відбудеться в пансіонаті “Славський” в першій половині грудня. На учасників очікує не тільки відпочинок в мальовничій туристичній базі, а й спортивні навантаження, екскурсії, також розкажуть як розпочати власний бізнес з нуля, як мотивувати себе досягати поставлених цілей та не здаватись перед труднощами мирного життя.

“Спеціально під цей проект нам вдалось залучитись підтримкою медичних колективів, тож учасники проекту “Genesis” зможуть безкоштовно пройти обстеження у окуліста, терапевта, уролога-сексопатолога, пульмонолога, проктолога, хірурга-травматолога та кардіолога”, – добавив Володимир Луценко, координатор програми від громадського об’єднання “Свербивус”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.