Вівторок, 26 вересня

У Львові учасникам АТО проведуть безкоштовну діагностику гепатиту С

У межах акції благодійна програма для учасників антитерористичної операції (АТО): безоплатна діагностика за допомогою експрес-тестів на виявлення гепатиту С!

ВГО «Фундація медичного права та біоетики України», ЛОБФ «Медицина і право» спільно з МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», Комісією з питань охорони здоров’я Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, Управлінням охорони здоров’я Львівської міської ради, Департаментом охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації, Міжнародним фондом «Відродження», Благодійним фондом «Салюс» проводять у Львівській області акцію «С – наша спільна справа в боротьбі за життя Людини», присвячену Всесвітньому дню боротьби з вірусними гепатитами, який відзначається 28 липня.

Як і щороку, професійна громадськість вкотре нагадує, що гепатит С – небезпечне, захворювання, що чатує на кожного з нас, і лише спільними зусиллями можна зупинити розширення просторів його лютування. Спільна боротьба проти цієї хвороби, якісна профілактика, своєчасна діагностика, доступне лікування і належне просвітництво повинні стати загальнодержавними і місцевими інструментами, які сприятимуть збереженню життя і здоров’я кожної людини.

Цьогоріч акція, яка відбуватиметься з 27 до 31 липня 2015 р., включатиме:

  1. Безоплатну діагностику за допомогою експрес-тестів учасників антитерористичної операції.

Тестування відбуватиметься з 10.00 год. до 16.00 год. щодня з 27 до 31 липня 2015 р. включно!

Адреси закладів охорони здоров’я, де проводитиметься тестування:

Львівський обласний госпіталь війни та репресованих ім. Ю. Липи (адреса: м. Винники, вул. Івасюка, 31)

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону (адреса: м. Львів, вул. Личаківська, 26) (для стаціонарних пацієнтів Центру)

Клініка амбулаторно – поліклінічної допомоги військово-медичного клінічного центру Західного регіону (м. Львів, вул. Пстрака, 2)

Комунальна 2-а міська поліклініка м. Львова (м. Львів, вул. Симоненка, 4)

 

Звертаємо увагу, що цьогоріч тестування буде проводитись виключно для учасників антитерористичної операції. Розуміємо, що бажаючих пройти тестування є чимало, проте, дуже сподіваємось на розуміння, терпимість і допомогу! З огляду на суспільно-політичну ситуацію у державі, саме ці категорії населення обрано цільовими групами на цей рік по всій території України. Мета діагностики – з’ясувати рівень захворюваності з-поміж воїнів АТО, сприяти ранньому виявленню і лікуванню недуги.

  1. Збір підписів під відкритими листами до Голови Львівської обласної ради та Голови Львівської обласної державної адміністрації щодо прийняття обласної програми з протидії поширенню вірусних гепатитів у Львівській області та виділення відповідних бюджетних коштів для лікування хворих на гепатит С.
  2. Інформування про проблематику гепатиту С через ЗМІ.
  3. Он-лайн опитування щодо проблематики гепатиту С (щодо доцільності продовження дії Державної програми з профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів і прийняття регіональних програм у всіх областях України) на сайтах: www. healthrights.org.ua та www. medicallaw.org.ua (20 липня – 20 серпня 2015 р.)
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.