п`ятниця, 22 вересня

У Львові туристи Близькoгo Схoдy “oбвaлили” ринок оренди автомобілів

Транспортні кoмпaнiї, якi нaдaють пoслyги oрeнди aвтoмoбiлiв y Львoвi, виявились нe гoтoвими дo вeликoгo нaпливy тyристiв. Зoкрема, у місті побільшало гостей з Саудівської Аравії та Кувейту.

Як повідомили Ділу у п’яти найбільших фірмах з прокату авто, цього тижня взяти в оренду машину у Львові майже не можливо.
 

Лише в одній із них нам запропонували орендувати єдиний позашляховик Kia Sportage на завтра, 3 серпня, за 100$ на добу та завдатком у 700$. Решта компаній кажуть, що усі автомобілі економ, бізнес та преміум класу зайняті щонаймеше до 17 серпня. Оператори кажуть, що такий дефіцит цього туристичного сезону спричинив неочікувано високий попит.

Ціни на машини економ класу стартують від 30-50$ на добу в залежності від терміну оренди. Авто бізнес класу близько 60-100$, а за власний транспорт преміум класу доведеться викласти в середньому 300$.

Умови оренди можуть відрізнятись: у деяких сервісах попросять лише паспорт, водійські права та заставу у розмірі 300-1 000$. Дехто з прокатників враховує вік водія, який не може бути молодшим 23 років, та повинен мати стаж кермування від двох років. У громадян України можуть попросити також номер картки платника податків (ІПН).

Працівники сфери послуг кажуть, що українці та туристи з Європи частіше вживають алкоголь на відпочинку, тож надають перевагу таксі. Натомість жителі Арабського світу часто не вживають алкоголю та полюбляють розкішні авто.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.