Понеділок, 17 червня

У Львові троє людей отруїлись чадним газом, серед них діти

31 жовтня вранці у квартирі на вул. Замарстинівській, 38 отруїлись чадним газом 32-річний чоловік та двоє діток: 1-річний хлопчик та 3-річна дівчинка.

Дітей госпіталізували в дитячу лікарню святого Миколая Першого ТМО. Чоловіка – в обласну клінічну лікарню. Обставини події з’ясовують фахівці, повідомляє ЛМР — пише Гал-Інфо.

Загалом від початку року по місту зафіксували 40 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 94 людини. На жаль, 3 із них загинули. 

Львівська міська рада вкотре закликає мешканців дотримуватись правил безпеки користування газовим та пічним опаленням й не легковажити своїм здоров’ям та життям. Основною вимогою є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, двері та вентиляційний канал, в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові котли чи колонки тощо, комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.