У Львові суд виніс вирок педофілу за розбещення дівчинки в шкільному туалеті

Сихівський районний сул Львова визнав Дмитра Бубира винним у розбещенні семирічної дівчинки у шкільному туалеті та спробі розбестити іншу школярку. Чоловік проникав у школи, переодягнувшись у жіночий одяг. Педофіла засудили до восьми років тюрми.

Про це повідомляє “ZAXID.NET”, пишуть Львівські новини.

У грудні 2021 року 50-річний киянин Дмитро Бубир переодягався у жіночий одяг та таким чином проник у дві львівські школи. Чоловік заходив у жіночі туалети та пропонував дівчаткам роздягнутись, говорячи, зокрема, що він лікар та проводить огляд.

У першому випадку Дмитро Бубир проник у школу №43 на вул. Масарика, 9. Він зайшов у жіночий туалет, де в одній з кабінок у цей час була семирічна дівчинка. Він представився лікарем і сказав, що має її оглянути. Дмитро Бубир поставив її на унітаз та почав розглядати, у цей момент у дівчинки була оголена нижня частина тіла. Це тривало кілька хвилин, поки не продзвенів дзвінок на перерву і у туалет не почали заходити люди. Дмитро Бубир тоді втік.

У матеріалах справи вказано, що дівчинку, зокрема, побачила вчителька, яка намагалась наздогнати чоловіка. Дмитро Бубир був вдягнений у жіночу куртку червоного кольору та маску, що закривала його обличчя.

Інший випадок трапився через 11 днів уже в іншій львівській школі. Дмитро Бубир проник у дитячу школу мистецтв №5 на вул. Хуторівка, 28. Він пішов у жіночий туалет, де була 9-річна школярка. Педофіл сказав їй роздягнутись, але дівчинка відштовхнула його та вибігла з туалету.

Киянин Дмитро Бубир раніше судимий за розбещення неповнолітніх. У 2021 році чоловік також був у розшуку за розбещення дітей у одній з київських шкіл, тоді його затримали, але він вийшов під заставу.

У суді Дмитро Бубир свою вину заперечив і сказав, що до затримання ніколи не був у школі №43, а у дитячій школі мистецтв №5 хотів щось вкрасти. Заявив, що під час досудового розслідування давав визнавальні покази, бо поліцейські добре до нього ставились.

Йому призначили покарання у вигляді восьми років тюрми.

Дмитра Бубира також зобов’язали виплатити 150 тис. грн представнику семирічної школярки. На вирок ще може бути подана апеляція.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.