п`ятниця, 21 червня

У Львові створили петицію про скасування дистанційного навчання у школах

У Львові збирають підписи за відміну онлайн-навчання. Зареєстрували петицію сьогодні, 2 листопада, і станом на 11:30 вона вже зібрала 84 підписи.

Авторкою петиції “Відновлення очної форми навчання в освітніх закладах під час червоної зони за умови 100% вакцинації колективів освітніх закладів” є Анна Косарєва, яка просить повернути право дітей на здобуття освіти, передає “Еспресо. Захід“.

Петиція вимагає відновити очну форму навчання в освітніх закладах “червоної” карантинної зони за умови стовідсоткової вакцинації колективів освітніх закладів. Авторка посилається на постанову Кабінету Міністрів України №1236, ухвалену на початку вересня. Цей документ дозволяє роботу освітніх закладів у “червоній” зоні за умови 100% вакцинації колективу.

“У жовтні, навіть до моменту проголошення червоної зони у Львові, школи і позашкілля відправили на дострокові канікули на тиждень раніше, а з 1 листопада перевели на дистанційне навчання. Всупереч змін до постанови Кабінету Міністрів і численних рекомендацій UNICEF не закривати школи.

Навчання за допомогою дистанційних технологій в першу чергу б’є по родинах з дітьми молодшого шкільного віку, в яких батьки змушені обирати між власне своєю роботою та організацією навчання дітей вдома, та родин з соціально незахищених верств населення, в яких немає матеріальної можливості забезпечити дітей засобами для організації дистанційного навчання: інтернетом та смартфоном/планшетом/комп’ютером”, – зазначила авторка петиції. 

Вона просить повернути права дітей на здобуття освіти.

“Враховуючи, що 2021-2022 навчальний рік є вже третім роком закриття шкіл поспіль, а також численні дослідження щодо відсутності значного впливу від закриття шкіл на розповсюдження COVID-19 та довготривалих, відкладених наслідків постійного переривання навчального процесу, ми просимо відкрити освітні заклади зі 100% вакцинованого персоналу”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: