Четвер, 30 листопада

У Львові створили сімейну настільну гру про цікаві об’єкти України. Фото

У комплект забавки «Мандрівка Україною» входить гра-ходилка і книга, що розповідає про об’єкти, нанесені на мапу гри.

Мандрівка Україною

Як розповів координатор проектів компанії «GoldWeb» Юрій Смертига, вони розпочали створювати настільні забавки ще з 2009-го року. На рахунку компанії вже ігри-ходилки «Мандрівка Прикарпаттям», «Мандрівка Львівщиною» та «Мандрівка Львовом».

Гру «Мандрівка Україною» розробники вирішили створити до 1025-річчя нашої держави. «Ми хотіли зробити гру, яка б за одним столом зібрала батьків, дітей і друзів дітей. Щоб вони хоч на трішки відклали ґаджети і просто поспілкувалися. А ще ми хотіли залучити батьків і дітей до спільного читання, щоб вони спільно дізнаватися щось цікаве. Тому наша забавка поєднує такі компоненти: динамічна гра-ходилка і книжка, у якій описуються усі об’єкти, що зображені на мапі», – каже Юрій Смертига.

Мандрівка Україною

На мапу гри нанесено 134 об’єкти, але, за словами Юрія Смертиги, цікавих місць в Україні є набагато більше. При їх відборі опиралися як на історичні факти, так і на легенди та перекази. Гра орієнтована на дітей віком від 3-х років. Однак, як зазначають розробники, найбільше вона повинна зацікавити дітей віком від 5-ти років, яким вже «хочеться першими прийти до фінішу». Старшим дітям і навіть дорослим буде цікаво почитати книгу, яка розповідає про нанесені на ігрове поле об’єкти.

Мандрівка Україною

«Цією грою ми хочемо зацікавити сім’ї спільно вивчати історію та географію України і заохотити їх до мандрів», – каже координатор проектів компанії «GoldWeb».

Прогнозована ціна забавки – 190 грн. Із 1-го грудня її можна буде придбати в Інтерактивному музеї «Таємна аптека», що на площі Соборні,1 та у спеціалізованому магазині «Розумні забавки» на вулиці Балабана,5.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.