У Львові від понеділка, 11 жовтня, офіційно розпочинається опалювальний сезон. Саме цього дня з’явиться тепло у помешканнях львів’ян та у бюджетних установах.
У міській раді пояснили, що опалення у місті ввімкнуть, оскільки в ніч проти суботи очікується похолодання, прогнозують мінус 1 градус. Така температура буде продовж вихідних.
“Ми плавно входимо в сезон. З 11 жовтня розпочинаємо запуск і поступово подаватимемо тепло у будинки, є логістика як все відбуватиметься. На кінець дня понеділка матимемо цифри, які будинки вже з теплом. Хочемо, щоб до вівторка усі буди з теплом. Та, можливо, цей процес триватиме до середи“, – пояснила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк
Посадовиця додала, що місто тепло подаватиме, а ОСББ самі можуть вирішити, коли ввімкнути опалення.