У Львові стане більше садочків

Як повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради, навчально-виховні комплекси реформують у дошкільні навчальні заклади, а поблизу буде створено школу або діти ходитимуть у найближчі навчальні заклади. Таким чином у місті побільшає дошкільних навчальних закладів.

Фото: nikorupciji.org

З вересня 2017 року вступив у дію новий Закон України «Про освіту». І відповідно до цього закону були внесені певні зміни до чинних нормативно-правових актів у галузі освіти. Зокрема, було внесено зміни до 9 статті Закону України «Про загальну середню освіту», якою передбачаються певні типи навчальних закладів.

Відповідно до цих змін, на сьогоднішній день визначено типи навчальних закладів, які вже будуть у нас функціонувати. Це є початкова школа, гімназія і ліцей. Такого типу, як навчально-виховний комплекс, не повинно бути. У нашому місті є навчально-виховні комплекси, які працюють. Таких є 7. Минулого тижня було проведено перші зустрічі, наради із керівниками НВК і також із керівниками найближчих шкіл для того, щоб обговорити процес, як ми рухаємося далі, яким чином ми повинні працювати, бо такої структури, як НВК, вже не буде існувати. Рішення на сьогоднішній день ще не прийнято. Відбулися певні обговорення, з одними керівниками ми зустрічалися, будемо зустрічатися із керівниками інших навчальних закладів для того, щоби прийняти правильне рішення – безболісне для усіх учасників навчально-виховного процесу.

НВК перетворюється на дошкільний навчальний заклад і буде створено школу або діти будуть навчатися у найближчому навчальному закладі, який розташований біля НВК.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.