У Львові скасували безкоштовний проїзд для пенсіонерів та пільгокивів

На час карантину право безкоштовного проїзду скасоване для пільговиків усіх категорій

З понеділка, 23 березня, на час карантину у комунальному транспорті Львова скасовується пільговий проїзд. Таке рішення прийняла міська комісія ТЕБ і НС під час засідання 19 березня, пише zaxid.net.

«Із понеділка скасовано безкоштовний проїзд для пільгових категорій у громадському транспорті на час карантину», – йдеться у повідомленні на Telegram-каналі Львівської міської ради «Львів vs коронавірус».

Зазначимо, що право на безкоштовний проїзд у комунальному громадському транспорті Львова мають пенсіонери, військовослужбовці, ветерани війни та служби у внутрішніх органах, інваліди війни, чорнобильці, інваліди усіх груп, діти шкільного віку та діти з багатодітних сімей. З повним переліком пільгових категорій можна ознайомитись на сайті Львівської міської ради.

Нагадаємо, що під час карантину у громадському транспорті може одночасно перебувати не більше 10 пасажирів. Львівська поліція стежить за дотриманням цього правила і штрафує водіїв. 19 березня правоохоронці оштрафували 5 водіїв на 17 тис. грн кожного за порушення норм карантину.

За інформацією заступниці міського голови Львова Ірини Маруняк, післля введення карантину у Львові суттєво скоротився випуск автобусів на маршрути. Так, 19 березня на маршрути виїхало лише 40% міських автобусів. До кінця дня їхня кількість ще більше скоротилась.

«Багато маршруток сьогодні не виїхало на рейси ще й через те, що призупинили курсувати приміські маршрути, а багато водіїв живе в селах і не змогли добратися на роботу. Тому сьогодні на ранок вихід автобусів АТП-1 на маршрути становив понад 40%, а приватних теж приблизно 40%, тролейбуси та трамваї були в більшій кількості. В обід на маршрутах приватних перевізників їздило лише 10%», – повідомила Ірина Маруняк.

Раніше подібне рішення прийняла місцева влада у Чернівцях: щоб спонукати пенсіонерів сидіти вдома, у місті скасували безкоштовний проїзд для них.

 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.