У Львові шукають помічників святого Миколая: як долучитися

Усіх небайдужих закликають долучитися до ініціативи і допомогти зібрати подарунки потребуючим дітям до 19 грудня. Про це на своїй Facebook-сторінці написала волонтерка, керівниця благодійного фонду “Здійснити мрію” Уляна Флишко.

Джерело: 032.ua.

У області стартувала акція “МиколайКо-2021”, яку ініціював БФ “Здійснити мрію”. В її рамках потребуючі діти пишуть листи Чудотворцю з своїми побажаннями. Відтак кожен охочий може стати частинкою цього магічного свята і допомогти реалізувати дитячі мрії. Цей захід має на меті охопити дітей, які є сиротами, ростуть у малозабезпечених сім’ях, або ж ті, які мають різні захворювання.

“Перші листи від малюків до Святого Миколая вже почали надходити. Відтак, ми оголошуємо про пошук помічників Святого Миколая! Зокрема, запрошуємо таких людей обирати листи тих діток, які Вам найбільше підходять по можливостях. Також можна об’єднуватися по 2-3 чи більше людей, щоби допомогти Святому Чудотворцю зібрати все необхідне, про що в листі попросила малеча!”, – зазначила Уляна Флишко.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.