У Львові реорганізують рух на перехресті вулиць Чупринки – Горбачевського. Схема

У Львові встановлять додатковий дорожній знак, а також перенесуть знак початку зупинки громадського транспорту на перехресті вулиць Генерала Чупринки – Горбачевського. Відповідну пропозицію управління патрульної поліції щодо зміни організації дорожнього руху на перехресті прийняли на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху.

Джерело: Tvoemisto.tv.

За словами начальника відділу розвитку вуличної інфраструктури департаменту міської мобільності Львівської міської ради Павла Сирватки, пропозиція поліції, перш за все, – встановити знак, що показує дозволений напрямок руху під час заїзду з центру. У ході виїзду також вирішили запропонувати перенесення знаку початку зупинки громадського транспорту та 10 метрів вперед, із врахуванням 30-метрового вагону.

«Водії губляться, і не розуміють, чи дозволено повертати ліворуч на вул. Горбачевського», – каже інспектор патрульної поліції Львівської області Олександр Козлов.

Знак зупинки хочуть перенести так, щоби трамваї зупинялися подалі від перехрестя і за ними на зелене світло могли заїхати ще кілька машин. Поки трамвай робитиме посадку-висадку, перехрестя з вул. Горбачевського не будуть блокувати. Павільйон же збережуть у тому місці, де він є зараз.

Провести відповідні роботи доручили Франківській районній адміністрації до 20 січня 2022 року.

Ольга Коваль

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.