У Львові псевдополіцейські викрадали людей, щоб потім вимагати гроші з жертв (фото)

У Львові затримали чотирьох учасників злочинної групи. Частина втягувала людей у свої злочини, а решта, представившись поліцейськими, вимагали гроші за те, щоб закрити справу. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Джерело: Varta1.

Якщо людина відмовлялася платити, то псевдополіцейські викрадали її, та вимагали гроші з родичів. За інформацією правоохоронців, організатор злочинної банди на цей момент перебуває в одній з виправних колоній Львова. Звідти він координував діяльність групи з чотирьох львів’ян, які свого часу відбували покарання у тій же колонії. Раніше їх притягували до відповідальності за майнові та пов’язані з наркотиками злочини.

Схема вимагання коштів виглядала так: спершу частина учасників втягували особу в злочин, а потім інші представлялися працівниками поліції та вимагали у жертви кошти. Фігуранти справи намагалися схилити до розповсюдження наркотиків жителя Рівненщини. Для цього двоє представилися продавцями, а решта – поліцейськими.

Під час зустрічі з потерпілим біля одного з ТРЦ у Львові, учасники угруповання силою посадили чоловіка в авто і повезли у напрямку Львова. Дорогою нападники вимагали 10 тис. доларів, натомість обіцяли допомогти потерпілому уникнути кримінальної відповідальності за придбання наркотиків. Відтак, чоловік попросив свою дружину перерахувати на їхній рахунок частину коштів – 25 тис. грн, частину з яких надалі фігуранти зняли в одному із банкоматів.

Наразі підозрювані знаходяться під вартою. Під час затримання у них вилучили “липове” посвідчення поліцейського, кайданки та 23 тис. грн.

Санкції статей передбачають максимальне покарання у вигляді позбавлення волі до 7 років.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.