У Львові пройдуть змагання “Футбол у кожен двір”

футбол у дворіНезабаром відбудуться спортивно-масові змагання за Кубок області з дворового футболу “Футбол у кожен двір”

24 липня 2015 року у м. Львові (спортивний комплекс “Електрон”, вул. ген. Чупринки, 130) відбудеться Кубок Львівської області з дворового футболу “Футбол у кожен двір” (фінал фізкультурно-оздоровчих заходів з дворового футболу).

Загальне керівництво здійснює управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та Федерація футболу Львівщини. Безпосередньо організацію та проведення змагань забезпечує головна суддівська колегія, затверджена центром „Спорт для всіх” та громадською організацією “Твій вибір життя”.

Приїзд та реєстрація команд 24 липня до 1000 год.

Засідання мандатної комісії 1000-1100 год.

Засідання суддівської колегії 1100-1130 год.

Урочисте відкриття змагань відбудеться о 1200 год.

У змаганнях візьмуть участь команди переможці районних змагань з дворового футболу та міст обласного значення. До участі в змаганнях допускаються команди згідно із іменними заявками.

Команда гравців віком 13-14 років складається з 8 осіб та представника (тренера) команди.

У змаганнях не можуть брати участі: професійні гравці, гравці вищих ліг збірних команд районів, міст, сіл (селищ) та учні відділень футболу ДЮСШ.

Попередні заявки на участь у змаганнях необхідно надіслати на електронну пошту [email protected] у термін до 17 липня 2015 року. Без попередньої заявки учасники не будуть допущені до змагань.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: