п`ятниця, 27 грудня

У Львові проводитимуть безкоштовні екскурсії для військових

Для військовослужбовців, які перебувають у Львові на реабілітації та лікуванні, проводитимуть безкоштовні екскурсії містом в межах проєкту «Місто лікує». До першої пілотної прогулянки долучилися 5 захисників. Про це повідомили в пресслужбі ЛМР — передає Tvoemisto.tv.

За словами львовознавця Петра Радковця в коментарі  Tvoemisto.tv, інформацію про проєкт надрукують в листівках, які згодом розповсюдять медичними закладами Львова та в соцмережах. В буклетах військові зможуть ознайомитися із переліком екскурсій, темами, екскурсоводами та їхніми контактами. Крім того, долучитися до проєкту можна записавшись у туристично-інформаційному центрі за номером +38 (067) 673-91-94.

«В перші дні війни я консультувався з психологи нею, чи доречно взагалі зараз проводити екскурсії. Вона відповіла, що для адаптованих людей вони необхідні, а неадаптованих – треба адаптувати. Це своєрідна реабілітація. Є люди, яким не можна покидати шпиталі, але їм потрібна підтримка і повноцінне життя, тому ми зможемо до них навідуватись і розповідати про Львів. На першій екскурсії проєкту були люди з протезами та на візках, але вони дуже позитивно до цього ставляться і видно, що це те, що їм зараз потрібно», – додав він.

Керівниця управління туризму ЛМР Христина Лебедь в коментарі  Tvoemisto.tv зазначила, що участь в проєкті «Місто лікує» погодились взяти 13 львівських гідів.

«Ми провели для екскурсоводів тренінг, де психотерапевти розповіли їм, як правильно поводитись із людьми, які брали участь в бойових діях. Лише після цього акція стартувала. Наші працівники повністю консультуватимуть військових і збиратимуть інформацію про їхні побажання щодо екскурсій», – пояснила керівниця управління туризму.

Нагадаємо, що у Національному університеті «Львівська Політехніка» студенти разом із професорами винайшли гідрогелеві пов’язки. Їх застосовують для пришвидшення загоєння ран при опіках та першій медичній допомозі. Окрім цього, на передовій ці пов’язки використовують для лікування траншейної «стопи» і при дрібних пораненнях. У госпіталях їх застосовують як післяопераційну загоювальну пов’язку. 


Підтримайте проект на Patreon

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: