п`ятниця, 14 червня

У Львові просять відремонтувати аварійний міст, яким курсує транспорт

Депутати просять у бюджет розвитку Львівської МТГ внести кошти на будівництво мосту на вулиці Омеляна Ковча. Про це йшлося на засіданні комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності ЛМР.

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Міст на вулиці Ковча збудований у 1946 році, тобто йому давно вже понад 50 років. І хто їде на Рясне, виїжджає на міст, то чи в автобусі, чи у власному транспорті вже клює носом. Міст зсувається вниз, і з ним критична ситуація», – пояснює у коментарі Tvoemisto.tv голова комісії Ігор Зінкевич. 

Йдеться про будівництво ще одного шляхопроводу через колію на перетині вулиць Шевченка та Омеляна Ковча. Там є міст, яким користуються зараз, але його ще у 2008 визнали аварійним. Якщо його закрити, то великий мікрорайон залишиться без сполучення. Побудувати новий шляхопровід, а згодом відремонтувати аварійний, міськрада планує ще з 2017 року, утім постійно відтягували це.

Так, два роки тому будівництво нового шляхопроводу на перехресті вулиць Шевченка та Омеляна Ковча не розпочали через проблеми із проєктом. Для зведення нового шляхопроводу проєктант передбачив замало металу, тому підрядник завернув проєкт на допрацювання. До цього завершили процедури із проєктно-кошторисною документацією, оголосили тендер на виконавця, в якому у листопаді 2020 року перемогло ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Побудувати міст компанія мала трохи більше, ніж за 40 мільйонів гривень.

За словами керівника ЛКП «Львівавтодор» Миколи Власюка, проєктант вже переробив проєкт та усунув недоліки. Нині проєкт перебуває на експертизі.

«Протягом березня очікуємо повернення документа з експертизи, він буде готовий, щоби втілювати його для будівництва. Вартість буде зрозуміла після проходження експертизи», – додає він.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.