Понеділок, 20 травня

У Львові пропонують заборонити поворот з вулиці Шевченка на Ярослава Мудрого

У Львові з метою зменшення заторів пропонують заборонити лівий поворот з вулиці Шевченка на Ярослава Мудрого. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор» — пише Tvoemisto.tv.

Як зазначили у підприємстві, значні черги на перехресті вул. Шевченка – вул. Ярослава Мудрого – вул. Пстрака зумовлені конфігурацією вулиці та трьома інтенсивними транспортними потоками – вул. Шевченка від/до центру та вул. Ярослава Мудрого.

«Вирішенням даної проблеми є заборона лівого повороту з вул. Шевченка на вул. Ярослава Мудрого. Таким чином з’являється можливість одночасно пропускати транспортні засоби з центру та до центру по вул. Шевченка. Завдяки тому, що по вул. Шевченка потоки зможуть рухатись в одній фазі руху, тривалість дозвільного сигналу по вул. Ярослава Мудрого буде збільшено, що дозволить значно зменшити транспортні затримки», – йдеться у повідомленні.

Схема, яка передбачає ці зміни, наразі знаходиться на погодженні в Управлінні патрульної поліції у Львівській області. Після її погодження, проведуть монтаж дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки та перепрограмування дорожнього контролера. 

Рух транспорту по вул. Шевченка в сторону центру організовано двома смугами руху, одна з них – для приватного транспорту. Рух транспорту по вул. Шевченка з центру здійснюється однією спільною смугою руху.

Нагадаємо, що для проїзду транспорту вулицю Шевченка відкрили 31 травня. Ремонтні роботи тривали поетапно 3 роки.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: