У Львові пропонують підняти ціну на таксі

У Львові пропонують підняти вартість проїзду в таксі, мотивуючи це тим, що зараз усі компанії демпінгують, а якість потребує покращення.

taksi

Про це 24 листопада під час дискусії «Пасажир чи водій: як покращити сервіс таксі у Львові?» наголосив керівник із розвитку служби таксі Lviv Hotel Taxi Сергій Партика.

За його словами, підвищити вартість таксі у Львові треба до десяти гривень за кілометр.

«Дев’ять-десять гривень за кілометр – це оптимальний тариф, – зазначає Сергій Партика. – У середньому львів’яни замовляють таксі на відстань 5-6 км. Ціна приблизно 50 грн буде об’єктивною за швидкий та комфортний проїзд у чистій машині з ввічливим водієм».

Таке підвищення є виправданим, оскільки з однієї поїздки, вартість якої приблизно 40 грн, таксист отримує прибутку приблизно 12 грн – решта йде на оплату бензину та амортизацію.

«Щодо легальних приватних перевізників, то вони, окрім витрат на бензин, витрачають ще приблизно 800 грн (700 – податки і 100 – за стоянку транспорту), тоді як незаконні львівські таксі отримують «чистий прибуток», – каже Андрій Корчинський, експерт таксоринку, голова Асоціації  вільних профспілок автотранспортників України (м. Львів). За його словами, нелегальні таксисти, так звані «підвезуни», податків не платять, лише 10% компанії, яка дає замовлення.

Також учасники дискусії зазначили, що в середньому за день таксист може заробити від 2 до 6 тисяч гривень, не враховуючи затрат.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.