Понеділок, 26 лютого

У Львові пройде традиційний “Фестиваль писанок”

29 березня – 5 травня у Львові на площі Музейній пройде Фестиваль Писанок, пише VG Львів.

Під час Фестивалю Львів перетвориться на Музей Писанки під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оздоблюватися писанки.

Кожен охочий зможе приєднатися до загальноміського фестивалю – потрібно лише створити власну писанку та виставити її для загального огляду.

У Львові презентували Галерею мистецьких писанок (Фото)

Особливістю цьогорічного Фестивалю стане марафон “Добра Справа, – кожен може зробити!”, під час якого громадські організації Львова спільно з благодійниками будуть створювати платформу благодійності у місті і робити добрі справи.

У Львові стартує VIII щорічний «Фестиваль Писанок»

Також перед Великоднем організатори проведуть квест Львовом, в якому участь зможе взяти кожен бажаючий. Потрібно буде відшукати гігантські писанки, які будуть розташовані по цілому місту.

Як зазначив організатор фестивалю Андрій Сидор: “Проводячи цей Фестиваль ми прагнемо наповнити Львів передвеликоднім настроєм, щоб по цілому місту можна було побачити символ Великодня – писанку. Також нам важливо, щоб у Львові робились добрі справи, звісно не лише перед святами, але в цей час особливо.”

У Львові стартує VIII щорічний «Фестиваль Писанок»

У рамках “Фестивалю Писанок” у Львові реалізовуватиметься соціальний проект під назвою “Добра справа, – кожен може зробити”. “Добра справа” – це марафон Добрих справ, в ході якого Компанії – учасники “Фестивалю Писанок у Львові” отримають можливість співпрацювати із соціальними організаціями, допомагаючи потребуючим у передчассі Великого Свята.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.