Понеділок, 26 лютого

У Львові презентували веломаршрут від Високого Замку до притулку «Домажир»

У Львові створили веломаршрут, який пролягає від парку «Високий Замок» до ведмежого притулку «Домажир». Вже 26 червня заплановано велопробіг новим туристичним шляхом, що отримав назву R60 та доповнив міжнародний велошлях. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА — пише Твоє місто.

Протяжність нового велошляху – 26 км і його заплановано ознакувати: на маршруті встановлять необхідну кількість навігаційних знаків та 4 інформаційні стенди. А інформація про веломаршрут буде розміщена на матеріальних носіях та доступна в Інтернеті, в тому числі, через використання QR-кодів.

«Це серйозний крок назустріч нашим велотуристам, у яких не буде прив’язки до матеріального, розміщеного у чітко визначеному місці банера чи іншого інформаційного матеріалу, а буде можливість скористатися своїм гаджетом по маршруту у будь-якій точці, де є Інтернет», – говорить заступник голови ОДА Віталій Загайний.

Нагадаємо, один з учасників Львівської асоціації велосипедистів Дмитро Гурин розповів Tvoemisto.tv про різні маршрути, як для початківців, так і для впевнених велосипедистів. 

Домажир є унікальним центром порятунку та реабілітації бурих ведмедів в Україні, створений за підтримки міжнародного благодійного фонду Four Paws.

Притулок відкрили у 2017-му році.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.