У Львові презентували концепцію парку біля автовокзалу

У Львові презентували концепцію парку Архангела Михаїла, що біля автовокзалу на вул. Стрийській. Там планують облаштувати окремі зони для пікніка, тренувань, вигулу собак і дитячий майданчик. Її напрацювало ЛКП «Інститут просторового розвитку» за кошти меценатів. У четвер, 1 грудня, відбулося громадське обговорення.

Джерело: ZAXID.NET.
У парку будуть лавки, тренажери, майданчики та відпочинкова зона

Як повідомили у департаменті містобудування ЛМР, на парк площею 4,8 га чекає комплексне оновлення, зокрема нові локації. Метою проекту було розширити сезонність використання парку і зацікавити різні вікові групи.

«У проектантів і виникла ідея додати парку атмосфери загадковості. Але при цьому зберегти природність місця. Отож, парк мав би стати не місцем для суцільних розваг, а швидше затишним простором для відпочинку. Тобто певними штрихами додати цій рекреаційній зоні комфорту, затишку і охайності», – пояснив заступник міського голови Львова Любомир Зубач.

Зонування парку за видами дозвілля

У парку Архангела Михаїла планують облаштувати:

  • місця для відпочинку та пікніків: там є галявина, яка ідеально підходить для цього дозвілля;
  • терасу біля водойми. Паркове озеро почистять ще цьогоріч, біля нього встановлять столи для пікніка і повісять гамак біля озера;
  • освітньо-ігрові зони для дітей. Це буде не один великий дитячий майданчик, а кілька невеликих. Також буде освітня зона про птахів у вигляді квесту;
  • майданчик для вигулу собак;
  • питний фонтан у центрі парку і кнопка екстреного виклику допомоги;
  • спортивну бігову доріжку та хідник по периметру всього парку, локації з тренажерами.
  • арт-об’єкт, який складатиметься з дерев’яних ліхтарів різної висоти та імітацією порталу (висота 4 м) поблизу галявини.

Детальніше концепцію парку можна переглянути тут.

Нагадаємо, влітку 2022 року виконком ЛМР надав ЛКП «Зелений Львів» функції замовника на капітальний ремонт парку Архангела Михаїла. Витрати, пов’язані з розробкою проектно-кошторисної документації, супутніх до проектування послуг і капітального ремонту парку бере на себе забудовник – ТзОВ «Метгал».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.