Понеділок, 22 квітня

У Львові презентували перший український електромобіль

i2nsusO91v8Електромобіль Synchronous має стати ексклюзивним шестимісним туристичним таксі. Він побудований спеціально для європейських курортних міст. Але виробник наразі не розкриває технічних деталей авто, оскільки це поки що концепт, який надалі ще удосконалюватиметься.

Synchronous також презентуватимуть у низці європейських міст по всьому маршруту електромобільного ралі, яке 22 травня стартувало зі Львова. Марафон 2016 Львів – Монте-Карло завершиться 3 червня на Палацовій площі в Монако.

За два тижні учасники марафону проїдуть більше 3 000 кілометрів у 10 країнах. Переможцем ралі стане не найшвидший, а найточніший його учасник: у ралі переможе команда, яка фінішує максимально близько до еталонного часу.

U-8fF60EEN4Під час старту ралі електрокарів на пл. Ринок у Львові львів’яни також могли оглянути і електротранспорт, вироблений у Львові, – електробус та трамвай.

«Із кожним роком електромобілі займають все більшу долю ринку, і мені дуже приємно, що Львів тут є попереду, і ще мені приємно, що ми собі поставили амбітну ціль: щоб не тільки люди їздили на електромобілях, але щоб ми і показували приклад для інших міст України і світу максимально переходити на електротранспорт», – заявив на відкритті ралі електрокарів мер Львова Андрій Садовий, повідомляє прес-служба ЛМР.

Jg-Lum3dVMcВін також зазначив, що міська влада й надалі популяризуватиме електротранспорт у Львові.

«Мені приємно, що Львів має дуже якісне позиціонування і ми ставимо перед собою дуже амбітні цілі: максимальний відсоток транспорту у Львові в майбутньому – це має бути електротранспорт», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Фото Мирослава Пархомика

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.