Понеділок, 17 червня

У Львові працює понад 340 бізнесів, що належать росіянам: Садовий оприлюднив перші списки

Попри широкомасштабну війну, в Україні продовжує працювати російський бізнес. Зокрема, лише у Львові наразі функціонує понад 340 компаній, що належать росіянам.

Джерело: 24 канал з посиланням на телеграм Андрія Садового.

Про це повідомив мер міста Андрій Садовий на своїй сторінці у телеграмі. Він також опублікував перший список із 79 юридичних осіб, які прямо або опосередковано приносять прибутки громадянам росії завдяки бізнесу у Львові.

Бізнес росіян продовжує працювати у Львові

За словами Садового, списки з компаніями та їхніми власниками влада передала до правоохоронних органів ще наприкінці квітня. Мер Львова зауважив, що натомість кількість росіян, яких позбавили заробітку в Україні, нині є меншою, ніж кількість волонтерів, яких намагаються притягнути до кримінальної відповідальності.

“Минулого тижня судили Олеся Дзиндру. Сьогодні прийшли з обшуками до Святослава Літинського. Це люди, які віддають власний час і кошти, часто ризикують життям, щоб доставити авто на фронт. У нас пів країни стали волонтерами. До них завтра теж прийдуть?”
– обурливо зазначив Садовий.

До слова, мер Львова закликав “випалювати ворога з нашої землі”, а не знищувати український інститут волонтерства, який нині є надважливим. Тож Садовий прикріпив до допису один зі списків власників російського бізнесу у Львові, яким закликав правоохоронців зайнятися передусім.

Список російського бізнесу у Львові / Фото телеграм Андрія Садового 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.