Понеділок, 26 лютого

У Львові працівники швидкої допомоги пікетують

Працівники швидкої медичної допомоги сьогодні, 12 березня, вийшли на пікет під стіни Львівської обласної ради. Пише Львівський портал.

Як пояснили пікетувальники, під час нинішнього пленарного засідання на збільшення зарплати працівникам “швидких” заплановано виділити 30 млн грн, втім спершу мова йшла про 90 млн грн.

«Сьогодні депутати планують виділити 30 млн грн. Але спершу мова йшла про 90 млн грн, на других зборах колективу – вже про 80 млн грн, в кінцевому результаті вийшло 30 млн грн», – каже фельдшер швидкої медичної допомоги 1-ої підстанції Олег Березяк.

До працівників «швидких» вийшов голова Львівської ОДА Олег Синютка, пояснивши, що ці 30 млн грн розприділять на півроку, а згодом виділять ще.

«Чому не виділяємо відразу всі гроші? Тому що всієї суми одразу нема. Тому виділятимуться кошти,  щоб їх вистачило на півроку. А потім, коли будуть вноситися зміни до бюджету, рухатимемося далі», – сказав очільник облдержадміністрації.

Як розповів Олег Березяк, із виділенням додаткових коштів, зокрема, обіцяється підняття зарплати водіям на 2 тис. грн, фельдшерам – на 2,5 тис. грн.

Серед інших вимог працівників «швидких» – забезпечення належною кількістю машин.

«На 10 тис. населення має бути одна бригада “швидкої”, а на увесь Львів є лише 20, в той час як мало бути 90-100», – обурився Олег Березяк.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: