У Львові повідомили про закриття гуманітарного штабу. Що кажуть в центрі

Волонтерський гуманітарний штаб, що у львівському Палаці мистецтв на вул. Коперника, надалі працює і не планує закриватися. Інформація про те, що центр згортає свою діяльність, бо не має офіційного статусу, не відповідає дійсності. Про це повідомив у коментарі Tvoemisto.tv керівник штабу та директор Палацу мистецтв Юрій Візняк.

«Якщо раніше у гуманітарному штабі на базі Палацу мистецтв збирали і розвозили речі на потреби армії та переселенців, то тепер, здебільшого, ми зосереджені на допомозі військовослужбовцям. Наприклад, сьогодні було відвантаження для потребуючих людей Харкова і області», – каже він.

За його словами, через те, що зменшилася кількість постачання продуктів, у штабі практично призупинили роботу відділу надання допомоги внутрішньо переміщеним особам. Ті залишки одягу, дитячих іграшок чи медикаментів, які є, ще видаватимуть.

Палац мистецтв, як каже Юрій Візняк, повністю функціонує, адже в ньому зосереджений офіс підтримки сімей, виставкова зала, зала, де проводять вишколи для волонтерів, музей Шевченка, а від завтра запрацює ще й Молодіжний центр.

«Коли 24 лютого відкривався штаб, тут уже готували «коктейлі Молотова». Штаб починав діяти відповідно до мого наказу, як керівника закладу, де все було структуровано по відділах. Крім цього, у квітні підписали меморандум із Львівською ОВА, куди входять кілька громадських організацій. Підтримка у нас є, штаб не закривається, а надалі працює», – каже Юрій Візняк і додає, що за час роботи гуманітарного штабу вдалося допомогти отримати допомогу понад 16 тисячам переселенцям.

Так, штаб працює з понеділка по п’ятницю – з 10:00 по 16:45. Субота і неділя – вихідні.

Нагадаємо, що про те, хто і як її розподіляє гуманітарну допомогу, які проблеми виникають із ввезенням та її розподілом і що потрібно робити, аби не трапився з усім цим колапс, читайте в матеріалі.

Ольга Шведа

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.