У Львові порахували і привітали довгожителів у березні

У березні у Львові порахували довгожителів, яким у цьому першому місяці весни виповниться 100 або більше років. Про такий реєстр ювілярів повідомили на сайті мерії — пише Вголос.

Найстаршій уродинниці місяця Олені Самойленко минулої п’ятниці, 10-го березня, виповнилося 103 роки.

Жінка виховала двох дітей, трьох онуків та четверо правнуків. А загалом її дуже люблять і поважають багато львів’ян. Адже вона понад 30 років працювала вчителькою у львівських школах.

Представники управління соціального захисту Львівської міської ради відвідали уродинницю і від громади Львова привітали її та вручили матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень.

Окрім пані Олени у Львові проживає ще сім поважних осіб, які прожили сто +.

П’ятеро осіб святкують столітній ювілей, одна – 101-й день народження, та одна – 102 річчя.

Усіх ювілярів, як і щороку, від громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на день народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу 5 тисяч гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тисяч гривень.

У 2023-у році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 315 тисяч гривень.

Одноразову матеріальну допомогу 5 тисяч гривень виплачують відповідно до розпорядження міського голови від 06.01.2023 №4 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2023 році виповниться 100 і більше років – мешканцям Львівської міської територіальної громади».

Традиція привітання довгожителів у Львові триває уже 15 років.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.