п`ятниця, 12 квітня

У Львові «попливла» вулиця, яку ремонтують. Фото

У Львові «попливла» вулиця Тернопільська, що в Сихівському районі. Її почали ремонтувати в серпні цього року. Місцеві мешканці нарікають, що роботи виконують неякісно, бо як тільки дощить, ні проїхати, ні пройти вулицею неможливо.

«От як тільки почався дощ, а це у Львові буває часто, так зразу нереально стало переходити дорогу чи по ній їздити. Кожного дня водити дитину в школу – це ціле випробування з перескакуванням калюж по болоті. Взуття можна і не мити. А дійти до смітників – взагалі неможливо. Здається, що живу у бабусиному селі, де дорога ніколи не знала асфальту. Вулицю знищили, а ремонтувати ніхто не хоче. Таке враження, що цього не зроблять, поки там зможе проїхати важка техніка забудовника. Бо ж на людей йому начхати. Цікавить,куди дивиться Сихівська районна адміністрація в особі пана Івасюка, який дав відповідь,що ведуться дорожні роботи,які триватимуть до листопада?», – нарікає Люда Шевчук.

Жінка додає, що від серпня, відколи почали ремонтувати вулицю і до сьогодні її стан лише погіршився. Місцеві мешканці не вірять, що ремонт завершать цього року. В міськраді ж обіцяють впоратись до кінця листопада.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.