У Львові поліція викрила «будинок розпусти» та 48 його працівниць

будинок розпустиУ Львові поліція викрила та закрила «будинок розпусти», де надавали сексуальні послуги майже 50 жінок та працювали 20 осіб персоналу.

Будинки розпусти, які були завуальовані під стриптиз-клуби, працювали у Львові та Харкові. Під час проведення санкціонованих обшуків  виявлено та затримано більше 110 молодих дівчат (в обидвох містах), переважна більшість з яких надавали сексуальні послуги за грошову винагороду. Про це 29 жовтня повідомив Вадим Троян, перший заступник Голови Національної поліції України, начальник кримінальної поліції.

Як зазначила речниця ГУ Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська, у Львові викрили один такий заклад. Під час проведення операції, оперативники затримали 48 жінок, які надавали сексуальні послуги, а також 20 осіб-працівників закладу. Затриманих опитали (однак, відповідно до чинного законодавства, відпустили), заклад закрили, слідство триває.

На сайті Нацполіції йдеться, що загалом провели 11 обшуків у Львові та Харкові. Вилучили кошти на суму близько 200 тисяч гривень, мобільні телефони та сім-карти, рекламну продукцію, «чорну бухгалтерію» (записи щодо клієнтів та кількості отриманих коштів). Правоохоронці встановили директорів, адміністраторів, касирів, а також обслуговуючий персонал будинків розпусти. Зокрема, для налагодження ефективної роботи борделів, організатори переобладнали частину приміщень клубів під кімнати для надання інтимних послуг.

кімнати для надання інтимних послуг

кімнати для надання інтимних послуг

У клубах діяла окрема власна валюта, яка в еквіваленті дорівнювала гривні. Вартість сексуальних послуг приблизно складала від тисячі до 3,5 тисяч гривень за годину. 40 відсотків цієї суми залишалося у повії. Клієнтами виявлених борделів були переважно іноземці, серед них – велика кількість студентів вищих навчальних закладів. Зараз як у Львові, так і в Харкові проводять подальші слідчі (розшукові) дії за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

pm618image002

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.