У Львові поліцейські жорстоко побили затриманого прямо у відділку (фото)

3168
поліція

Адвокат розповів про жахливий інцидент в поліцейській дільниці

У мережі повідомили про жорстоке побиття затриманого чоловіка у відділенні поліції Львова. Про це розповів адвокат Георгій Поліковський на своїй сторінці в соцмережі Facebook, пише РБК-Україна.

Він також повідомив про небажання прокуратури області розслідувати справу.

За його словами, потерпілий був затриманий 1 квітня о 10:00. Чоловіка доставили до Сихівського відділення поліції Львова, а відпустили його звідти, незважаючи на обмеження часу перебування у відділенні поліції, 2 квітня близько 3:00.

В ніч на 2 квітня, за словами адвоката, затриманий був побитий. Поліковський опублікував кілька фотографій зі “слідами від кийків”.

“Так працює наша нова поліція (вразливим особистостям прохання не дивитися)”, – зазначив він.

3 квітня чоловік звернувся до адвоката, а також подав у прокуратуру Львівської області заяву про вчинення кримінального правопорушення співробітниками поліції.

Фото: Чоловік після побиття (facebook.com/Георгий_Поликовский)
Фото: Чоловік після побиття (facebook.com/Георгий_Поликовский)

У адміністратора прокуратури, за словами адвоката, прийняли заяву і обіцяли зателефонувати наступного дня.

“Враховуючи, що на ухвалення рішення прокуратури Львівської області про внесення відомостей про скоєння кримінального злочину було згідно чинного законодавства лише 24 години, прокуратура Львівської області не внесла відомості до ЄРДР”, – зазначив Поліковський.

“Прокуратура Львівської області не надала направлення на проходження судово-медичної експертизи чоловікові досі. Тобто, з не зрозумілих причин, людина, якого жорстоко побили в приміщенні відділення поліції працівники поліції, не має можливості захистити свої права”, – написав адвокат.

“А все тому, що працівники прокуратури Львівської області жодним чином не сприяють розслідуванню даного інциденту, ігнорують строки вирішення питання про початок досудового розслідування, і не надають, в зв’язку з наведеним, направлення на судово-медичну експертизу”, – написав адвокат.

На його думку, працівники прокуратури Львівської області покривають неправомірні дії співробітників поліції.

Стежте за нами!