Понеділок, 27 травня

У Львові подружжя стоматологів безкоштовно лікує зуби захисникам (ВІДЕО)

Родина стоматологів зі Львова безкоштовно лікує зуби нашим захисникам.

Джерело: #ШОТАМ.

Віктор та Лілія Савочки мали відкрити власну клініку у березні, але війна зруйнувала плани. І вони з колегами почали волонтерити.

Спільним рішенням почали дарувати захисникам здорові усмішки. За власні кошти клініка вилікувала зуби першому військовому.

«До нас звернувся військовослужбовець. Після проведеного лікування виникло питання розрахунку за послуги. Але в такий нелегкий для нас час ми маємо розуміти та допомагати всім, чим можемо. Тому коштів, звісно, за лікування з нього ніхто не брав», — розповідає засновник клініки Віктор Савочка.

Виявилося, проблеми з зубами неабияк допікають військовим на фронті.

«Основними причинами є несвоєчасний догляд за ротовою порожниною, а саме стреси, паління, неякісна вода та неможливість звернутися до фахівців в умовах війни та бойових дій», — каже лікарка-стоматологиня клініки Олена Огорілко.

Тепер до клініки приходять по 10 захисників на тиждень. Фінансової підтримки клініка не шукає. Утім, лікарі будуть вдячні за допомогу матеріалами чи витратниками.

Щодня з клініки виходять задоволені захисники та захисниці. А їхня здорова усмішка надихає команду на подальшу роботу.

«У нашій країні в кожного є свій фронт. Наш фронт – стоматологічний. І ми маємо робити все можливе і неможливе, щоб наші захисники почувалися здоровими та захищеними», — впевнена гігієністка клініки Олена Бубес.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.