Вівторок, 27 лютого

У Львові подорожчає проїзд в маршрутках

Рішення про подорожчання проїзду мають ухвалити на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

Повідомляє Твоє Місто

Міська рада Львова готує рішення виконавчого комітету про коригування вартості проїзду у автобусному громадському транспорті. Про це повідомляє прес-служба ЛМР із посиланням на заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака.

У коментарі Tvoemisto.tv керівник Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка підтвердив цю інформацію.

«На скільки мені відомо, міська рада готує рішення про підвищення тарифу до 7 гривень», – уточнив він.

На питання, чи є нині цей тариф економічно обґрунтованим, Іван Велійка зауважив, що «з листопада перевізники фактично працювали на пальне, тому 7 гривень краще, ніж 5».

У порядок денний виконавчого комітету ЛМР, який відбудеться 25 січня, вже винесли питання про коригування вартості проїзду в автобусному транспорті Львова.

Крім цього, міська рада домовилася з приватними перевізниками про безкоштовний проїзд пенсіонерів за віком та людей з інвалідністю третьої групи. У бюджеті на 2019 рік на компенсацію проїзду для пільговиків у електротранспорті та автотранспорті заклали 240,3 млн грн (61,3 на електротранспорт та 179 млн грн – на автотранспорт).

Додамо, що у грудні відбулись громадські слухання щодо подорожчання проїзду за умови покращення якості перевезень. Утім перевізникам та пасажирам не вдалось дійти згоди про новий тариф. Львівські перевізники вимагають підняти ціну на проїзд через подорожчання пального. За словами керівника комунального АТП-1 Ореста Хамули, економічно обґрунтованим тарифом нині є 8,21 грн. Без подорожчання, за словами перевізників, вони не зможуть оновлювати рухомий склад, що передбачено умовами конкурсу перевізників.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.