У Львові планують збудувати «Льодову Арену». Що відомо про новий комплекс

У Львові на вул. Стрийській, 199 планують збудувати спортивно-розважальний комплекс «Льодова Арена». Він розташовуватиметься на території стадіону «Арена Львів». На сесії 7 грудня депутати Львівської обласної ради повинні виділити кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

У коментарі Tvoemisto.tv заступник голови ЛОДА Юрій Бучко повідомив, що комплекс хочуть облаштувати як зал-трансформер на 5 тисяч місць.

«Плануємо збудувати зал-трансформер на 5 тисяч місць, де буде не тільки льодова арена, а де можна буде грати футбол, волейбол, займатися різними видами спорту. Зараз на випередження хочемо прийняти рішення щодо виділення коштів на виготовлення ПКД та оголосити тендер. Для того, щоб коли на реалізацію виділять кошти, у нас був готовий проєкт», – розповів він.

Він додає, що будівництво планують завершити упродовж наступних двох років. Ініціатором реалізації є Офіс президента. Роботи проводитимуть у межах державної програми повністю за кошти держбюджету.

Як уточнив Tvoemisto.tv начальник управління капітального будівництва ЛОДА Роман Калагурський, для облаштування комплексу «Льодова Арена» розглядали декілька земельних ділянок. Найкращим варіантом є ділянка на вул. Стрийській, 199. На сьогодні вона перебуває у постійному користуванні стадіону «Арена Львів».

Водночас керівництву «Арени Львів» поки невідома інформація про майбутнє створення спортивно-розважального комплексу.

«Офіційних документів щодо створення комплексу «Льодова Арена» ми наразі не отримували. «Арена Львів» не планує нічого будувати», – прокоментувала директорка стадіону Ольга Манько.

Нагадаємо, у Львові також планують збудувати великий сучасний урбан-парк на Погулянці та реконструювати будівлю Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Проєкт планують реалізувати наступного року.

Юлія Осим

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.