Понеділок, 27 травня

У Львові після ремонту відкриють для проїзду одну із вулиць

У вівторок, 16 квітня, у Львові планують відкрити для проїзду транспорту вулицю Шота Руставелі. На верхній частині вулиці у напрямку до центру від Стрийського ринку тривали ремонтні роботи. 

Джерело: Tvoemisto.tv.

«Роботи на вул. Шота Руставелі розпочалися на початку місця. Їх завершити і відкрити вулицю для проїзду планували з 22 квітня. Проте погодні умови нам посприяли, тож ремонт цієї ділянки вулиці буде завершено, фактично, на тиждень швидше», – повідомили у Галицькій районній адміністрації.

Нагадаємо, з 1 квітня розпочався ремонт вул. Шота Руставелі, на ділянці від вул. Волоська до вул. Архипенка – верхня, непарна сторона, по якій курсує лише приватний транспорт. Відтак рух приватного транспорту в напрямку до центру тут організовано нижньою частиною вулиці, тобто так, як курсує громадський транспорт.

Верхня частина вулиці Шота Руставелі, від вулиці Волоської до вул. Архипенка, була у незадовільному стані. Дорожнє покриття на вулиці мало значні нерівності на проїжджій частині та аварійні вибоїни. Відтак підрядна організація ШРП «Галицького району» відремонтувала цю частину вулиці – перестелила існуючу бруківку, вирівнявши всі нерівності.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.