Вівторок, 23 квітня

У Львові пікетували міську раду

У Львові під стінами міської ради відбувся пікет проти незаконної забудови парку “Знесіння”.

Пишуть Варіанти

Протестувальники під стінами міської ради вимагають у чиновників повернення земельної діялнки на території парку “Знесіння”.

Сьогодні о 10:00 год під стінами Львівської міської ради відбувся пікет проти незаконної забудови на вул. Довбуша, 15 на території парку “Знесіння”. За словами мітингувальників, вони вже 12 років протестують проти протиправних дій фірми-забудовника ТзОВ “Архібуд”, яка діє у інтересах народних депутатів Богдана і Ярослава Дубневичів.

“Є 2 сесії ЮНЕСКО, які забороняють там будувати. Але мародери досі знаходяться там. Нещодавно вони зробили підпал. В нас є велика вимога до Львівської міської ради: подати касаційну скаргу на рішення Західного апеляційного господарського суду від 9 квітня цього року, коли ганебно судді, а саме Бойко, прийняли рішення проти громади Львова”, – заявили активісти.

Окрім того, вони вимагають також демонтування паркану, який забудовник розмістив на території парку.

Заступник міського голови з фінансово-економічних питань Львівської міської ради Геннадій Васьків пообіцяв, що міська рада дослідить це питання і прийме остаточне рішення. “Ми будемо працювати, щоб всі незаконно відведені ділянки повернулися в законний спосіб”, – заявив він.

Нагадаємо, що будівельні роботи у парку почались у листопаді минулого року. Тоді ж стало відомо, що міська Інспекція ДАБК не видавала дозволів на початок будівельних робіт на вулиці Довбуша, 15.

Зазначимо, що з 2010 року місто перебуває в судах з ТзОВ “Архібуд” щодо оренди цієї земельної ділянки, що раніше належала військовій частині.

Так, влітку 2015 року прокуратура Львівщини оскаржувала ухвалу Львівської міськради про довготривалу оренду земельної ділянки площею 2,8 га на вул. Довбуша, 15. 20 лютого цього року Господарський суд Львівської області задовільнив позов Військової прокуратури Західного регіону про визнання недійсним договору оренди землі та витребування з незаконного володіння земельної ділянки на вул. Довбуша, 15.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: