У Львові підвищили вартість проїзних карток у тролейбусах та трамваях

У Львові встановили нову вартість проїзних карток у тролейбусах та трамваях. Від 7 червня місячна проїзна картка коштуватиме 240 гривень, пільгова — 120. Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради.

Джерело: Суспільне.

Нові тарифи будуть чинними з понеділка, 7 червня. Так вартість загальної місячної проїзної картки становитиме 240 гривень, тримісячної — 600 гривень. При цьому придбавши електронний квиток, вартість зменшиться до 230 та 590 гривень відповідно. Купити пільгову місячну проїзну картку учні та студенти зможуть за 120 гривень, електронну — за 115.

Вартість квитка з можливістю пересадки також зросте — до 12 гривень за півтори години. Картку на день можна буде купити за 30 гривень, на 3 дні — за 70.

За словами начальника управління транспорту ЛМР Ореста Олеськіва, придбавши електронні квитки, мешканці зможуть зекономити.

“Загальна місячна проїзна картка буде коштувати 240 грн. При здійсненні 60 поїздок на місяць, тобто двічі на день, вартість разової проїздки становитиме 4 грн. При купівлі тримісячної проїзної картки вартістю 600 грн, вартість разової становитиме 3,33 грн. Щодо пільгового проїзного, то вартість поїздки становитиме 2 грн, тому заохочуємо пасажирів купувати електронні картки”, — каже Орест Олеськів.

Раніше вартість 30-денної електронної проїзної картки становила 150 грн, пільгової — 80.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: