Понеділок, 11 грудня

У Львові підвищать вартість проїзду в громадському транспорті

Проїзд у громадському транспорті Львова подорожчає. Із впровадженням безготівкової оплати вартість проїзду може зрости до 20 грн. У понеділок, 13 листопада, під час засідання міської комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності про це сказав керівник департаменту мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило, повідомив ZAXID.NET — пише lviv.media

За словами Олега Забарила, з 11 грудня в усіх видах міського громадського транспорту можна буде оплатити проїзд банківською карткою або пристроєм з NFC. Окрім цього, розрахуватися можна буде транспортною карткою “ЛеоКарт”. З 15 листопада кожен мешканець Львова зможе вільно придбати “ЛеоКарт”.

Також міська рада має до 11 грудня затвердити нові тарифи на проїзд у такий спосіб, аби пасажирам було дешевше користуватися “ЛеоКарт”. Очікувані тарифи поки становлять:

  • оплата «ЛеоКарт» – 13 грн за одну поїздку;
  • оплата банківською карткою – 15 грн за одну поїздку;
  • оплата готівкою – 20 грн за одну поїздку.

Подані тарифи орієнтовні. Пізніше планують іще підвищити вартість квитка у водія за готівку, аби стимулювати львівʼян переходити на безготівкову оплату. До цього ж, у міській раді планують переглянути вартість абонементів та пересадкових квитків на всі види транспорту на 2024 рік.

Наразі вартість місячного абонемента на проїзд у міському транспорті становить 420 грн, а річного – 3650 грн. Одноразовий проїзд у міських автобусах коштує 15 грн, у електротранспорті – 10 грн готівкою у водія і 8,5 грн – у додатку “Приват24”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.